Sprzątanie grobów Łódź - GrobyLodz.pl 2024-01-09
Łódzkie, Łódź
Telefon: 573 569 169Sprzątanie grobów w Łodzi


Nasze usługi sprzątania grobów świadczymy na łódzkich cmentarzach.


Wykonamy dla Państwa:


Sprzątanie grobów. Od mycia, posprzątania zniczy czy kwiatów, po usunięcie chwastów oraz zadbanie o teren dookoła.


Prace ogrodnicze przy grobie. Odśnieżanie lub grabienie liści. Przycinanie krzewów, trawy czy nasadzenia kwiatów. Dbamy również o groby ziemne.


Dekoracja nagrobka. Zakupimy znicze i kwiaty, dostosowane do Państwa uwag.


Sprzątanie po pogrzebie. Usunięcie dekoracji złożonych przez żałobników.


Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

tel. 573 569 169

e-mail: kontakt@grobylodz.pl

www.grobylodz.pl


Kompleksowa opieka nad grobami Łódź


Ocena: 0


Wyświetleń: 25 Dodał(a): ogloszenie1


Komentarze
Inne propozycje

OGŁOSZENIA DROBNE ŁÓDŹ

WirtualneMedia.info to darmowe serwisy ogłoszeniowe dla społeczności lokalnych, dedykowane dla wszystkich, którzy chcą łatwo i szybko kupować lub sprzedawać, oferować swoje usługi. WirtualneMedia.info to tablice ogłoszeń drobnych, w której znajdziesz i zamieścisz oferty pracy i darmowe ogłoszenia drobne w wielu kategoriach. Chcesz coś sprzedać? Kupić mieszkanie, samochód, używane meble, rowery, hulajnogi, wózek dla dziecka w dobrej cenie? Bez trudu znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej bliskiej okolicy...

Chcesz poznać nowych ludzi? W kategorii "Randki i przyjaciele" poznasz wielu nowych znajomych. W kategorii "Usługi i firmy" czekają na Ciebie ekipy budowlane, remontowe, fachowcy i innych specjaliści z rożnych dziedzin życia. Jesteś studentem lub szukasz lokalu? Zajrzyj na Noclegi i kwatery lub Stancje. Zdecydowani na swój własny kąt dzięki naszym portalom znajdą dla siebie domy, mieszkania działki i inne nieruchomości. Szukasz pracy. Dział praca pozwoli uaktywnić Ci się na rynku pracy. Wśród ogłoszeń znajdziesz i te dotyczące motoryzacji, mody, zdrowia i urody, czy korepetycji i nauki języka.